Полтавська гімназія "Здоров'я" №14
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Головна

Інформація про гімназію

Адміністрація

Учителі

Наші досягнення

Позакласна робота

Програма "Здоров'я"

Національно-патріотичне виховання

Новини

Форум

Міні-чат
50
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 338
З 12 по 22 лютого 2018 року відбулась відкрита першість з волейболу серед юнаків у рамках міської Спартакіади школярів Шевченківського району. Перемогу здобути прагнули всі команди, але гра є гра і переможець тільки один - гімназія "Здоров`я" № 14. Головний суддя змагань учитель фізичної культури гімназії № 14 - Погрібняк О.В.
Склад команди:
1.Остапенко Микита - 11-А
2.Таран Максим - 10-А (капітан команди)
3.Кіченко Дмитро - 9-В
4.Мороз Вадим - 9-В
5.Коба Дмитро - 8-В
6.Юхименко Роман - 8-В
7.Сукач Михайло - 8-В
8.Лемешевський Андрій - 8-В
9.Порошин Борис - 7-В
10.Чопівський Назар - 7-В
Вітаємо переможців !!!

У рамках тижня суспільно-гуманітарних наук 13 лютого учні гімназії не тільки грали у "Правові скарби" (Веркалець С.Я.)- відшукували правильні відповіді на запитання, які з'являлися на стінах коридорів, ніби із минулого, а й долучилися до круглого столу "Європейські цінності" у 9Б класі (Авраменко Ж.М.) з запрошеною гостею Бабенко Людмилою Леонідівною, доктором історичних наук, Заслуженим працівником освіти, завідувачем кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка

Волонтери загону "Єдність" (УМСА) Михайло Харів та Олександра Лобас (студенти ІІІ курсу медичного факультету №1) провели 13 лютого у 8В класі пізнавальну лекцію "СНІД та рак-реальні загрози" в рамках проекту "Збережи своє здоров'я та життя".

11 лютого 2018 року у великі актовій залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка були підведені підсумки ІІ
(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії
наук України. Вітаємо наших переможців та їх керівників! Нехай буде більше нових відкриттів!
Погода А.(11А) - І місце (керівник Тарасевич А.С.)
Сердюк С. (11А) - ІІ місце ( керівник Овсяник Л.М.)
Семенко М.(11А) - ІІ місце (керівник Решта В.М.)
Митюшина О.(11А) - ІІ місце (керівник Пилипенко Н.М.)
Матяш Я.(9А) -ІІ місце (керівник Свід Т.В.)
Лазарів Є. (9А) - ІІІ місце (керівник Куратнік Т.В.)
Колісник О.(11А) -ІІІ місце ( керівник Кисла І.І.)
Людкевич К. (9Б) - ІІІ місце (керівник Лукова С.В.)

"Насіння в майбутнє"-виховний захід профорієнтаційного спрямування, який відвідали учні 9А (класний керівник Назаренко І.М.) в Обласній дитячий бібліотеці імені Панаса Мирного.


"Історія - занадто серйозна справа, щоб довірити її історикам",- сказав Й. Маклеод. Тому 12 лютого учитель історії .Веркалець С.Я довірила вивчати історію на уроці-грі "Українська революція" учням 10А класу. Так захопливо та активно розпочався тиждень суспільно-гуманітарних наук.

З метою здійснення профілактичної роботи, направленої на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, організації співпраці між поліцією і громадою 7 лютого учні 5Б класу (класний керівник Костенко А.А.) відвідали майстер-клас з виготовлення світловідбиваючих стрічок задля безпеки дорожнього руху на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського. Окрім покрокової інструкції по виготовленню стрічок, учні мали змогу прослухати інтерактивну лекцію з правил поведінки на дорозі від представників патрульної поліції, а також зробити яскраве фото в тематичній фотозоні

Команда дівчат "GB-Girls Band" (Зубко Євгенія, Явтушенко Ніна (5А), Дейнека Маргарита, Жук Марина, Зеленська Софія, Просіна Софія (6А), Ткаченко Софія (6Т)) (хореограф-постановник Гречихо Т.М.) стала лауреатом Відкритого чемпіонату з чирлідингу серед школярів. А учениця 6Т класу Ткаченко Софія стала переможницею в дуеті! Вітаємо, з чудовим стартом!


Вітаємо команду гімназії (Мікульська Катя (8В), Дьяченко ДІана (9В), Рзаєва Римма (9Б), Дробот Юлія (9В)) з перемогою в обласному етапі конкурсу з баскетболу 3*3.Пишаємося вами!


27-28 січня Полтавська гімназія «Здоров’я» №14 гостинно приймала дводенну конференцію Weekend 2018 року від Poltava EYP (European Youth Parliament). Європейський молодіжний парламент – це унікальний освітній проект. Він об’єднує 40 національних осередків у країнах Європи. Метою діяльності ЄМП – це зростання усвідомлення молоддю питань, які стосуються євроінтеграції, сприйняття навчальної інформації задля отримання унікального навчального досвіду. Протягом двох днів активна молодь з України (студенти з Києва, Львову, Харкова та учні шкіл 14, 26, 1, «Паросток»), вчителі гімназії "Здоров'я" №14 , ЗЗСО №26, "Паросток" обговорювали актуальні проблеми, з якими зіштовхнулися країни ЄС та намагалися розробити план їх вирішення. Учасники працювали разом з представниками Литви, Сербії, Румунії, Данії.

Питання, що розглядались на заході – це нагальні проблеми, що турбують країни Європи. Під час Poltava EYP Weekend 40 активних школярів та студентів віком від 14 до 18 років перебували у складі чотирьох комітетів та разом зі своїми наставниками (з країн Європейського Союзу) обговорювали важливі питання, з якими стикаються у всіх куточках світу. Для вчителів координаторами European Youth Parliament був проведений тренінг "Неформальна освіта". Неформальна освіта – це освіта, що є додатком, альтернативою та/або доповненням до формальної освіти у процесі навчання людини протягом всього життя.  Дякуємо, за організацію конференції нашій випускниці, а зараз і учасниці Європейського молодіжного парламенту, Анастасії Токар. Чудово, що такі заходи вчать молодь мати самостійний погляд на проблеми в суспільстві та знаходити оптимальні варіанти вирішення цих проблем. Захід пройшов за підтримки Міністерства молоді та спорту України

 

Не зраджуючи традиції, на зимових канікулах, гостинно відчинила свої двері лабораторія українознавства під керівництвом учителя української мови та літератури Савенко Л.П. (каб.23). Учнями 10А класу глядачам було представлено театралізовані фрагменти українського весілля, які були записані в Полтавській області, зокрема в Пирятинському районі. Родзинкою свята став віночок українських весільних пісень та народних пісень в обробці В.Міщенка, записаних на Полтавщині, у виконанні зведеного хору вчителів та старшокласників гімназії під керівництвом Миронова В.Г.
Весільний танок «Кружало» глядачі побачили у виконанні майбутніх педагогів, студентів ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Канiкули - це час для допитливих, адже вдосталь часу для того, щоб пiзнавати щось нове! Екскурсiя до Полтавського музею авiацii та космонавтики iм. Ю. Кондратюка вийшла цiкавою, багатою на iнформацiю та враження для учнiв 7-В й 9-В класiв.

Традиційне зимове відкриття сезону гри "Що?Де?Коли?" зібрало 11 січня учнів 5, 6, 7, 8, 9,10 класів, вчителів, батьків у дружньому колі веселих та кмітливих. Засновниця та постійна керівниця гри у гімназії Світлана Єгорівна Пасько підібрала, як завжди, дуже цікаві та творчі завдання. А уяві та відповідям команд можна тільки позаздрити. Одні назви чого варті: " Сніговик", "Білка та Стрілка", "Золоті собаки"...Гра промайнула швидко. Насамкінець учні показали акторські здібності у веселій казці "Хто головний?" під керівництвом Ілони Петрівни. Вражень від духу змагання, новорічних запитань і відповідей, часу проведеного в сімейно-шкільному колі залишилося багато! До нових зустрічей!

Маленькі поціновувачі театрального мистецтва з 5В класу разом з класним керівником Галаган І.В. та вихователем Цуприк Л.С. відвідали 10 січня казковий мюзикл "Жив-був пес" у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя!


9 січня учні 1-5 класів відвідали чудову розважальну програму "Запальні пірати" в ДЮК "Ровесник". Яскраві конкурси, посмішки та величезне задоволення


Хто ж з дітей та дорослих не захоплювався грою в футбол?Мабуть,усі...5 січня наші найменші гімназисти відвідали музей футболу на стадіоні "Ворскла". Прослухали чудову екскурсію, почаювали в футбольному ресторані, заповнили анкети вболівальників.Вражень море...


3 січня вчителі та випускники гімназії отримали беззаперечну перемогу у новорічному футбольному змаганні з викладачами кафедри фізичного виховання ПНПУ! Вітаємо !


На "Казковий калейдоскоп" запросили 3 січня усіх бажаючих учні 1Б класу разом з класним керівником Федоровою О.В. Усі глядачі занурилися у дивовижний світ казки і повірили у безкінечну силу добра. Дякуємо, 1Б класу за чудову постанову "Рукавичка" Н.Забіли!


Відзначити прихід нового року та активно провести час з одокласниками та вчителями можна було сьогодні, 2 січня, під час "Веселих стартів", які організували та провели вчитель 4А Марьєнко Н.Ф, вчителі фізичного виовання Крушний Ю.В.та Кривошапка Т.І., педагог-організатор Россоха М.М. Окрім спортивної естафети,можна було позмагатися і в танцювальному батлі! У заході взяли участь учні 4А, 6Б, вчителі гімназії.


28 грудня на Новорічний вечір зібрались учні 8-11 класів. Учні 8С та 9С розсмішили своїми гумористичними етюдами, казками. Аліна Світлична (8Б), Іван Кольвах (9Б), Ілля Рамусь (10А) драйвово зіграли на музичних інструментах. Циганський танок від 9А завів глядачів на початку святкового концерту. Учні 9Б класу виступили організаторами цього дійства. Усі зраділи шкільному Діду Морозу-Юрію Володимировичу. Багато творчих відкриттів приніс цей чудовий вечір!


У гімназії в передноворічний тиждень проходить марафон казкових постанов "Зимова фантазія" від учнів та вчителів початкової школи. Діти повертають дорослих у безтурботне дитинство, презентують свої найрізноманітніші таланти, заряджають усіх гарним настроєм. Музичний супровід казок дарує вчитель музичного мистецтва Пелих І.П.
Хай кожен вірить у новорічне диво!


"Територія усмішки"

27 грудня на класну годину до 5В (класний керівник Галаган І.В.) завітав лікар-стоматолог Мелехіна Л.О. Учні переглянули навчальний мультфільм. Цікавою також була практична частина заняття.


21 грудня 2017 року у Комунальному закладі Полтавська гімназія “Здоров’я” №14 у авторській творчій майстерні початкової школи пройшов семінар на тему "Проектна освітня технологія: навчання через досвід і відкриття", на який завітали вчителі шкіл нашого міста.


22 грудня пройшов відкритий урок "Виготовлення декоративної тарілки" (вчитель Куратнік С.Л.) у 7В класі


Вовчик і Ведмедик, Лисика і Зайчик, Ангелята і дівчатка Люба із Зіною - всі з нетерпінням чекали приходу Святого Миколая, писали йому листи, в яких розповідали про свої добрі справи. І ось він прийшов... На веселе свято, піготовлене Носенко Т. М. та 1-А, завітав із подарунками й довгоочікуваний гість.


Різдвяний вертеп в 5А


Гостинно відчинив двері Музей спорту Полтавської гімназії "Здоров'я" 21 грудня для вчителів хімії, біології, природознавства,екології, основ здоров'я. Екскурсоводи та учні вкотре довели, що здоров'я, заняття спортом, освіта та постійне вдосконалення - це найважливіші складові успішної людини!


21 грудня на базі Полтавської гімназії "Здоров'я"№14 відбулося закриття постійно діючого семінару педагогічної майстерності вчителів хімії, природознавства, біології, екології, основ здоров'я ЗНЗ м.Полтави "Навчаючи вчимося" у 2017-2018 н.р., на якому свою високу майстерність презентувала вчитель біології Пилипенко Н.М., переможниця Всеукраїнського конкурсу "Учитель року"-2017


Театральний сезон новорічних казок розпочався 21 грудня у гімназії "Здоров'я" №14!! Актори - учні 5-В класу повідали малюкам з 3-А чарівну історію, що трапилася у Казковій країні напередодні Нового року


19 грудня на Театральній площі відбулося святкове відкриття Головної міської ялинки, яке відвідали учні 7В класу разом з класним керівником Кобою Л.М. та вихователем Цуприк Л.С., учні 9С разом з класним керівником Казаковою Т.М. Розважальна програма подарувала дітям та вчителям гарний настрій!


Урок мужності та відваги пройшов 18 грудня в 5А та 10А класах, на який завітали представники Національної гвардії України.


Тиждень кафедри художньо-естетичних наук розпочався творчим майстер-класом "Виготовлення новорічної гірлянди" у 8Б класі


Команда учнів гімназії під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Решти В.М. взяли участь у 2 етапі фестивалю художньої та соціальної творчості учнівської молоді "У світі Астрід Ліндгрен", присвяченому 110-ій річниці від дня народження шведської письменниці під егідою шведського посольства. Другий етап фестивалю проходив у стилі шведського свята Люсії, який традиційновідзначають 13 грудня. Цього дня усією  Швецією можна побачити зграйки дітлахів і молоді у білих сорочках і у вінках зі свічками, які співають неймовірно гарні пісні, та прослявляють світло, якого так мало у скандинавській зимі. А ще цього дня заведено пити гарячий гльог з мигдалем і родзинками і їсти шафранові булочки. Наші учні гарно достойно захистилися у номінації "Краєзнавство та культура Швеції" та посіли: Зеленська Софія (6А), Таран Руслан (6С), Стойка Андрій (6А), Зайцев Вадим (8А) - перше місце; Орисенко Володимир (8С), Цирульник Михайло (6Б), Мостовий Любомир (6Б) - друге місце. Усі учні продемонстрували гарні знання. Великою також була група підтримки: учні 8С класу разом з класним керівником Свід Т.В., батьки. У дружній атмосфері смакували традиційну їжу: шафранові булочки та пряники з імбиру. Надовго ще запам'ятається чудова передноворічна зустріч!


14 грудня в рамках постійно діючого семінару вчителів іноземної мови «Використання ІКТ і проектних технологій на уроках іноземної мови» (в рамках атестації педагогічних працівників) учитель Терещенко О.В. презентувала свій досвід під час уроку «Українкою я народилася»


Вітаємо з І місцем на міській спартакіаді дівочу команду з баскетболу! Молодці!!!
Онашко Вікторія 8В
Мікульська Катерина 8В
Теперик Юлія 8В
Тіщенко Вікторія 9В
Дьяченко Діана 9В
Дробот Юлія 9В
Дремкова Марія 7В


До Дня Збройних сил України в Полтавській гімназії "Здоров'я" пройшла зустріч з учасником АТО, ветераном полку "Азов"Юденком Дмитром. Також учитель Захисту Вітчизни Кушнір Є.О. провів змагання серед учнів з розбирання та збирання зброї. І місце посіла Годунок Анастасія (10А), ІІ - Кіченко Дмитро (9В), ІІІ- Федоренко Дмитро (9С).


Напередодні Всесвітнього дня прав тварин - міжнародного екологічного свята, що відзначається щороку 10 грудня і спрямоване на визнання і захист прав тварин, учні 5Б класу Полтавської гімназії відвідали "Добрий урок". Цей захід пройшов в Полтавській обласній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського. Передував флешмобу  Місячник доброти, під час якого діти збирали їжу, теплі речі для перетримки тварин.Учні не тільки переглянули концерт, але й потрапили на чудовий виховний захід, який вчить доброті, чуйності, відповідальності перед тими, кого ми приручили. Такі заходи роблять наш світ кращим та добрішим!


Вітаємо гімназистів, їх батьків, педагогічний колектив з перемогою на VIII міському конкурсі "Волонтер року" в номінації "Кращий волонтерський загін у сфері роботи з людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах".


Вітаємо учасників хореографічної композиції "Happy" (хореограф-постановник Гречихо Т.М.), яка посіла І місце (180 балів) на міському фестивалі "Творче тріо". Журі на найвищому рівні оцінили ідею, хореографію та заряд енергії та позитиву, які подарували учні, вчителі, випускники гімназії "Здоров'я" №14 та ЗЗСО №4! Дякуємо, за плідну працю!


Із чорної далини чутно голоси очевидців про страшну трагедію українського народу, українського народу. Охоплюють спазмами болю душі живих. Та в цих голосах немає крику, немає розпачливої жалоби - є тихе, скорботне висповідання баченого, пережитого. Слова роками німіють - нема вже душевних сил для виплакування цього горя. Це горе - за межами болю. Люди не хотіли вірити, що це могли творити... люди. Приречені на голодну смерть вважали, що це чинить диявол, а воно ж було витвором комуністичної системи.
У 5В(Галаган І.В.) та 6Т (Терещенко О.В.) класах 24 листопада пройшли уроки пам'яті, присвячені річниці пам'яті жертв Голодомору


24 листопада на базі ЦПО був проведений міський конкурс музеїв та музейних кімнат етнографічного профілю та історії школи.
Наша гімназія представила на конкурсі музейну кімнату історії закладу, відділ краєзнавчого музею. Творчий керівник музейної кімнати Цуприк Л.С. разом з впевненими екскурсоводами Кулинич Микитою (10А), Колісник Олександрою (11А), Разумним Богданом (9С) за допомогою живої та віртуальної екскурсії розповіли про експозицію музею та посіли ІІІ місце
.


22 листопада пройшов міський етап обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання серед загальноосвітніх навчальних закладів. Учні 6Т та 11 А класів  презентували фрагмент з виховного заходу «Це повинен пам’ятати кожен…» та посіли ІІІ місце.


21-22 листопада 2017 року проходила VIII обласна краєзнавча конференція учнівської молоді "Полтавщина - земля моя свята". Юний науковець Момот Анастасія, учениця 11А класу,  взяла участь, відіславши на розгляд визначних діячів науки і культури міста свою статтю в секціїю "Археологічне та історичне краєзнавство", яка увійшла до збірника кращих матеріалів, і була представлена до захисту та відзначена Дипломом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.


13 листопада у м.Києві відбулося нагородження переможців Всеукраїнського етапу-конкурсу Малої Академії Наук та вручення Сертифікатів на отримання Президентських стипендій! Серед нагороджених учениця 11-А класу Полтавської гімназії "Здоров я" №14 Софія Сердюк. За своє наукове дослідження  із зарубіжної літератури за темою "Концепт "їжа" в контексті гоголівської прози" дівчинка у квітні  отримала перше місце. Її перемога стала результатом  творчої діяльності та підтвердженням думки, що до успіху веде не мрія, а  наполеглива праця. Минулого року Соня отримала ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі МАН. Цьогорічна робота за творчістю Гоголя стала чудовим підсумком: адже Соня вже 5 років є екскурсоводом шкільного музею М.Гоголя, три роки поспіль - призером міського конкурсу на здобуття премії імені М.Гоголя.  Ми пишаємося досягненням юного науковця і бажаємо Соні та її науковому керівнику Любові Миколаївні Овсяник нових творчих звершень!   
Педагог-організатор Марина Россоха


«Шепоче осінь листям золотим…» (фестиваль талантів)

8 листопада в актовій залі Полтавської гімназії №14 зібралися талановиті учні, щоб показати однокласникам свої яскраві номери. Такого розмаїття талантів наша гімназія ще не бачила. Хореографічні номери нам подарували Зубко Євгенія (5А) та Петрик Максим (6Б), дівчата 7А класу показали сучасний номер, учні 6Т, 7А, 6Б - "Болгарський танок", дівчата 6А запалили з композицією "Не танцюй", а Катерина Столяренко (5В) - східним танком. Інструментальний жанр був представлений грою на гітарі у виконанні Андрія Китриша (7А), на бандурі - Софія Яхно (7А), Тютюнник Софія (5В), Михайло Березнюк (5Б), на скрипці- Гадаєв Тимур (6С), на трубі - Петрик Максим (6Б). Вокалом зачаровували: Зеленська Софія (6А), Скрипаль Поліна (6А), Мартинов Кирило (6Т), Зінченко Ольга (6Т). Оригінальний жанр- гімнастичний номер Дар'ї Чорнищук (5Б), "Пластичний етюд" від Інни Дагаєвої (5С), виразне читання поезії Вікторією Бородай (5Б). Концерт супроводжувався виставкою художніх робіт Кравцової Анастасії з 6А класу та дощечками з петриківським
розписом від Поліни Скрипаль (6А). Дякуємо класним керівникам 5А, 5Б, 5В, 5С, 6А, 6Б, 6Т, 7А та ведучим свята Бивальцевій Маргариті (7Б) та Лазарів
Євгенії (9А) за допомогу в організації фестивалю. Для людини з талантом і любов'ю до праці не існує перешкод (Людвіг ван Бетховен).


"Мовний салон пані Літери" для 4Б класу до Дня української писемності та мови в Полтавській обласній бібліотеці для дітей Ім. Панаса Мирного


«Людина сама себе створює»

9 листопада у День української писемності та мови літературно-мистецька вітальня «Театр світла» (керівник Тарасевич А.С.)  традиційно відчинила двері для поціновувачів українського слова.
Нашою гостею стала Плотникова Р.В. - сучасна українська поетка, прозаїк, переможець багатьох літературних конкурсів, зокрема «Коронація слова-2016» за роман «Реквієм для Рози» вона отримала почесну спеціальну відзнаку «Вибір видавця». Лауреат премій імені Л.Бразова, В.Малика, І.Котляревського, Панаса Мирного, регіональної премії імені В.Симоненка та міжнародної літературної премії імені І.Кошелівця журналу «Соборність» в Ізраїлі.
З 1999 року член Національної спілки письменників України.
Раїса Василівна - красива жінка з рідкісно красивою душею «без фіранок». Вона -письменниця від Бога і цим все сказано. ЇЇ твори незвичні за своєю суттю і актуальні своєю тематикою.


7 листопада учні та вчителі початкової школи (Шквиря С.О.(2А), Марьєнко Н.Ф.(4А), Шостак Т.В.(3Б)) гостинно приймали  на уроках студентів 4 курсу ПНПУ.


В рамках Місячника правових знань 6 листопада в 8Б, 9Б класах пройшла виховна година від судді Січиокно Т.О. на тему "Злочинність".


«У пошуках літературних талантів»

З метою виявлення і підтримки талановитої молоді міста, популяризації літературної творчості та патріотичного виховання школярів проведено міський конкурс дитячої творчості у трьох вікових категоріях. У конкурсі взяло участь 47 учнів із 19 ЗНЗ міста Полтави. Понад 240 творчих робіт вирізнялися лексичним розмаїттям, глибиною змісту та емоційністю. Оригінальністю вражали авторські присвяти Тарасу Шевченку, Лесі Українці, Ліні Костенко, Ользі Кобилянській, Василю Барці, Миколі Хвильовому, Миколі Вінграновському, Григорію Сковороді, Борису Олійнику, Василю Симоненку, Івану Франку, Івану Котляревському, Марійці Бойко.
ІІ місце (ІІІ вікова категорія (10-11 класи)- Колісник Олександра (11А);
ІІІ місце (І вікова категорія (5-7 класи)- Зубко Євгенія (5А); Дробітько Катерина (6Т).
Вітаємо юних літераторів та вчителів Кислу Ірину Іванівну й Тарасевич Аллу Станіславівну!


31 жовтня учні 6Б та 6В класів на уроці подорожували сторінками історії разом з "батьком історіі" Геродотом, царем Хаммурапі та богинею Іштар.


У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" 2 листопада в 4Б класі завідуюча бібліотекою Раздорожна Л.М. разом з медсестрою гімназії Сліпченко В.І. провели виховну годину "Обираю здоров'я"


31 жовтня в ПНПУ ім. Короленка проходив спільний семінар лідерів учнівського самоврядування та студентського самоврядування «Якщо не я, то хто?». Нашу гімназію представляли Варанкін Кирило та Людкевич Катерина (9Б). Захід проходив у рамках Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 рр. та Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 рр.


«В пошуках чучундри або як учні гімназії «Здоров’я»№14 в Горішніх Плавнях побували»

Екскурсія до маленького містечка в Полтавській області не передбачала чогось надзвичайного, але, на щастя, так думаєш, поки їдеш в автобусі.
Розпочали своє знайомство з містом ми в Об’єднаному музеї Горішніх Плавнів та і ВАТ «Полтавський ГЗК», в якому радісно нас зустрів його завідуючий - Стахів Микола Павлович, він і був нашим екскурсоводом протягом усього дня. Завдяки цій ерудованій, освіченій людині з неймовірним почуттям гумору, вигадливістю наше перебування в «Казкомольську» стало дійсно дуже пізнавальним та веселим.
Спочатку була екскурсія музеєм з перевдяганням, залученням усіх експонатів: учителя біології Геруса О.О. ми мали змогу посвятити у рицарі, класні керівники Міщенко Л.Б., Свід Т.В., Пилипенко Н.М. приміряли військові обладунки. Але після розповіді про геологічну особливість міста, усі хотіли побачити «сьоме диво світу» - кар’єр Полтавського Гірничо-збагачувального комбінату. Цей комбінат є основним експортером залізної руди в Україні (85%). Виявляється, автомобілі BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes робляться з нашого заліза!
Поруч з кар’єром учням вдалося назбирати багато коштовних сувенірів-камінців. А смачний обід в гірницькій їдальні додав сил на другу половину екскурсії.
Горішні Плавні є також осередком трикотажної промисловості - у місті безліч заводів, фабрик, цехів з вироблення трикотажного одягу. Наша група відвідала фабрику «Фламінго», на власні очі побачила усі процеси виготовлення трикотажного виробу (крій, шиття, нанесення малюнка, вишивка, пакування).
Проїжджаючи містом, можна спостерігати багато чудернацьких пам’ятників місцевого архітектора - перший пам’ятник міста “Гірник”, пам’ятник першим підприємцям “Баба Маша з насінням”,“сантехнік Кузьмич”, «Свиня в калюжі».
В заказнику «Лісові озера» учні намагалися знайти «гніздо чучундри», дихали свіжим повітрям та катались верхи на конях.
Насамкінець здійснили подорож в історичне минуле України – відвідали дуже цікаве село Келеберда - старовинне козацьке містечко, яке мало свою сотню. Нині тут стоїть прекрасний храм, поряд з яким встановлено пам'ятник герою Гоголя, Тарасу Бульбі. Саме тут, на березі Дніпра тягнеться виступ світло-рожевого граніту. Цей камінь в 1804 році був узятий на п'єдестал для Монумента Слави.
Додому усі поверталися враженими та щасливо-втомленими. Горішні Плавні все ж таки вразили нас надовго!


Про Хеловін учням та вчителям розказав 8Б клас. Дякуємо за чудову інсценізацію та солодощі! Було весело та трішечки страаашно...


"Музика шкільної родини"
26 жовтня усі поціновувачі класичного "Що?Де?Коли?" зібралися на традиційній шкільній грі, присвяченій музиці. Музиці кохання. музиці добра, музиці дружби... Було представлено 6 команд, переможцями стали 10-А клас, хоча кожна команда виділилася своїм творчим підходом! Завдяки нашому "вічному двигуну"-Світлані Єгорівні гра вийшла неперевершеною. В такому тісному колі ми співали, веселилися, слухали ліричну музику та споглядали у вікно перший сніг, який нагадав про неминучий прихід зими. Не дивно. що в такому теплому колі, народилися чарівні вірші:

На землю вмиту й золоту
І сніг кружля
У ритмі вальсу,
І вітер рве тугу струну,
А я хотіла станцювати сальсу,
Та ні співаю пісню голосну,
Звучить чарівна музика,
Співає.
Душа самотня у гаю
І лист останній облітає


Коли ще можна побігати по школі.....Так, звісно ж, під час канікул. Та й ще поєднати це зі знаннями можна було сьогодні під час "Історичного квесту" (учитель Авраменко Ж.М.) для 6-х класів! Було представлено чотири команди- 6А, 6Б, 6В, 6С класів. Переможці-6Б клас, вони виконали усі завдання найшвидше. А в конкурсі "Мумія" журі так і не змогло визначити переможців).


Не можна бути байдужим!

26 жовтня учні 6Т класу разом з класним керівником Терещенко О.В. відвідали військовий шпиталь, щоб передати подарунки, сказати добрі слова підтримки та заспівати пісень для бійців АТО. Яскраву листівку передали учні 8В класу. Дякуємо чуйним батькам, учням та вчителям!


Учні 9В та 10А відкрили для себе по-новому Полтаву під час заходу "Козацька Полтава", який підготували вчителі Савенко Л.П.,Кулинич С.Ю. та завідуюча бібліотекою Раздрожна Л.М.


Учні 6А класу з класним керівником Пелих І.П. днями відвідали Художній салон, в якому проходить виставка робіт учнів художньої школи та малої академії мистецтв.Серед цих робіт представлені також твори Кравцової Анастасії,учениці 6А.


23 жовтня учні початкової школи з класними керівниками відвідали пожежно-технічну виставку, яка дозволяє ознайомити з пожежної справою та нагадати про правила поведінки з вогнем та електроприладами.


Вітаємо переможців Лазарів Євгенію (9А) (учитель Куратнік Т.В.) - ІІ місце (номінація "вишивка"), ІІІ місце (номінація "бісероплетіння"), Іванову Анастасію(3Б) (учитель Шостак Тетяна Василівна) - ІІ місце (номінація "малюнок") , Пшеченка Тимура (4А) (учитель Марьєнко Наталія Федорівна) - І місце (номінація "ліплення) на Регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт», що проводиться Полтавським міським центром позашкільної освіти за підтримки Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.


Творчим шляхом харківської поетеси Марко Терен

25 жовтня учні гімназії знайомилися з ніжними, чуттєвими та вразливими поезіями Марко Терен (Мар'яна Даниленко, нар. 4 березня 1987 р., Харків, Україна) — українська письменниця, поетка, журналіст та мистецька діячка, волонтер. Член спілки письменників України. З 2016 року є учасницею літературного угрупування
Форма входу

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
ruslanshasliwui

Copyright MyCorp © 2018