Полтавська гімназія "Здоров'я" №14

Програма "Здоров'я"

Національно-патріотичне виховання

Всього відповідей: 328

11 грудня 2015 року у Міському будинку культури пройшов благодійний гала-концерт «Марафон добра». Зібрані кошти були передані юним полтавцям, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків або захищаючи недоторканність кордонів України в зоні проведення АТО. Полтавська гімназія «Здоров’я” №14 була представлена творчим колективом з вокально-хореографічною композицією «З теплом у серці». Дякуємо усім учасникам!

Волонтери 10Б класу разом з класним керівником Терещенко О.В. щиро переймаються подіями, що відбуваються зараз на Сході країни. Нашої підтримки і допомоги потребують не тільки військові, а й ті, хто повернувся, виконавши свій обов’язок перед Батьківщиною. Учні відвідали військовий шпиталь 11 листопада та передали захисникам яблука та солодощі, побажали повного одужання

23 жовтня 2015 у гімназії відбулася зустріч волонтера Едуарда Володимировича Орлеана з активними учасниками акції "Подаруй книжку Захиснику", яку організувала завідуюча бібліотекою Раздорожна Людмила Миколаївна. Діти почули розповіді про ситуацію на передовій, побачили зворушливі світлини із зони АТО.

12 жовтня 2015  року пройшов патріотичний виховний захід "Разом-ми сила" до Дня Захисника України! Його підготували учні 9А, 7А ,10Б ласів разом з педагогом-організатором Россохою М.М. Діти повинні знати  справжніх героїв минулого та сьогодення

13.10.2015 до  Дня захисника України завідуюча бібліотекою Раздорожна Людмила Миколаївна та класний керівник Кулинич Світлана Юріївна провели в 7в класі виховний захід "Козацька слава в серцях у нас".

16 жовтня 2015 року у 3Б та 1Б класними керівниками Федоровою Оленою Володимирівною та Шостак Тетяною Василівною були проведені "Козацькі розваги".

Учні 1Б, 3А, 3Б, 2А, 4А, 5В, 7А, 7В, 6В, 10Б, 8В  активно беруть участь у акціях "Подаруй книжку Захиснику", "Діти дітям" (збір одягу, іграшок для дітей-біженців), кришечок.

19 вересня 2015 року відбувся Парад "Полтава вишивана", участь в якій традиційно взяли учні та учителі нашої гімназії.

8 квітня 2015 року на базі «Полтавського стрілецького клубу» Об’єкт -72, що знаходиться на території гімназії «Здоров’я» № 14 відбулися практичні навчання десятикласників міста з кульової стрільби. Учні отримали не лише море позитивних емоцій, але й усвідомили важливість такої підготовки в сучасних непростих реаліях. Ця акція стала можливою завдяки міській владі, управлінню освіти.

Учні гімназії під керівництвом вчителя трудового навчання Куратніка С.Л. протягом зимових канікул долучилися до спільної справи захисту Батьківщини. Щодня вихованці закладу приходять до гімназії, щоб у дружньому колі створювати захисні маскувальні сітки для воїнів АТО. Учні відчувають свою особливу причетність та важливу роль, адже на сітки вже чекають бійці одного з батальйонів.