Полтавська гімназія "Здоров'я" №14
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Головна

Інформація про гімназію

Адміністрація

Учителі

Наші досягнення

Позакласна робота

Програма "Здоров'я"

Національно-патріотичне виховання

Новини

Форум

Міні-чат
50
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 374

 

НАШІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ


 Заклад працює у напрямку здійснення Міжнародного проекту «Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю», реалізується власна Програма «Здоров’я», результативність якої схвалено на республіканському рівні.

Колектив нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України у 2004, 2006 році, дипломом «Флагман освіти України» у 2009 році. З 2006 року заклад працює у статусі методичного центру з питань впровадження здоров’язберігаючих педагогічних технологій. У 2010 році нагороджений грамотою обласного управління освіти за активне впровадження здорового способу життя серед молоді.

У 2010-2011 році учнівський та педагогічний колектив взяв участь у міжнародному проекті «Енергоефективні школи» та став переможцем Всеукраїнського конкурсу за результатами запровадження програми «Реформа міського теплопостачання», нагороджений Дипломом 1 ступеня.

У гімназії діє наукове товариство «Еврика», яке об’єднує більше 150 учнів. У 2010-2011 році більше сорока перемог принесли юні науковці гімназії на олімпіадах, конкурсі захисті наукових робіт МАН, різноманітних творчих конкурсах.

Літературно-мистецька студія «Жар-птиця» видала у 2010-2011 році 15 поетичних збірок, ілюстрованих авторськими творами учнів гімназії. На Міжнародному фестивалі юних поетів і прозаїків, митців фото і малюнку та авторської пісні «Рекітське сузір’я» 15 учнів отримали вищі відзнаки у номінаціях: поезія, проза, авторське фото, авторська пісня, публіцистика.

У закладі працює Краєзнавчий музей, кімната бойової слави, кімната музей М.В.Гоголя, музей історії закладу. У 2010-2011 році практично у кожному класі створено театральні колективи.

Спортивно-оздоровчий центр «Геркулес» - організатор спортивно-оздоровчої роботи у закладі. Більше 5 років поспіль гімназія має першість у спартакіаді школярів.

У 2010-2011 році у закладі навчалися 16 кандидатів у майстри спорту з плавання, боротьбі, волейболу, баскетболу, гімнастики, спортивного танцю.

Волейболісти гімназії – чемпіони Перших Всеукраїнських юнацьких олімпійських ігор з волейболу 2010 року.

Команда гімназії у 2010 році двічі представляла Полтавську область на змаганнях «Старти надій» у міжнародному дитячому центрі «Артек».

Улюблене свято гімназистів – День здоров’я


НАШІ НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ

Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019