Полтавська гімназія "Здоров'я" №14
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Головна

Інформація про гімназію

Адміністрація

Учителі

Наші досягнення

Позакласна робота

Програма "Здоров'я"

Національно-патріотичне виховання

Новини

Форум

Міні-чат
50
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 374

 

Нам не забути днів огненних, що злиті в Перемоги День! Минають роки, відлітають у вічність. Спливло 65 років від того вистражданого радісно-сумного Дня Перемоги. Але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на її вівтар своє життя. Ця пам'ять  - це той голос історії, який повинно слухати молоде покоління, як голос правди про Велику Вітчизняну війну. Разом з усією країною ми готувалися до відзначення цієї знаменної річниці, яка подарувала мир нашій землі. (Докладніше про відзначення на сторінці До Дня Перемоги)
 

 

 

 


Учні 4Б класу разом зі своєю вчителькою Мар’єнко Наталією Федорівною зустрілись з дідусем Федотова Назара Володимиром Семеновичем Федотовим. Володимир Семенович Федотов народився 26.05.1927 року. Пам’ятає воєнні роки, пережив післявоєнне лихоліття. У 1941 році пішов в 5 клас. В 7 класі був призваний до лав Червоної армії неповнолітнім. Направлений до навчального піхотного полку. Навчався військовій справі в місті Краснодарського краю. Звідти забрали до другого Ленінградського червонопрапорного авіаційно-технічного училища (ЛКАТУ), де і зустрів День Перемоги. У 1948 році закінчив ЛКАТУ і був направлений у Вінницю. Після того відкомандирований до 13-ї гвардійської важко бомбардувальної робочої авіаційної дивізії дальньої дії. Льотчик-випробувальник. Випробовував літаки та обкатував аеродроми. 30 років в авіації. Безпосередньо в Полтаві (13 дивізія) 9-років у 226 полку, 18 років у 185 полку. Має нагороди: -Орден «За мужність та відвагу» -медаль «За бойові заслуги» -медаль «За перемогу над Німеччиною» -медаль «Ветерану Збройних Сил» (20 медалей) та ін. нагороди Зараз має звання полковника. Діти були захоплені розповіддю дідуся.  

 

 

 
 
 

Учні 6С класу (класний керівник Коба Людмила Миколаївна)  підготували для учнів 3-6 класів інформацію про дітей-учасників війни, підпільників, партизан, які здійснили подвиги, нагороджені орденами та медалями, четверо з них удостоєні найвищої нагороди Героя Радянського Союзу: Зіна Портнова, Льоня Голіков, Марат Казей, Валя Котик. Вони були однолітками тих, хто слухав цю розповідь.
 

Щорічно, напередодні свята серед учні 5- 6 класів виборюють право нести Почесну Варту біля пам’ятника Нескореним полтавчанам
 
 

Учні зустрілись з Дудніковою Людмилою Петрівною, поетесою, членом Клубу ветеранів війни і праці та Першиковим Борисом Олександровичем, поетом, ветераном Великої Вітчизняної війни.
 

Справжній волонтерський проект здійснили члени Октябрської районоої ради ветеранів Новікова Віра Іванівна, Ващенко Ніна Михайлівна та Фадєєва Алла Іванівна, зібравши матеріали про ветеранів війни - полтавчан та оформивши переносні стенди-планшети. Їх цікаву розповідь прослухали учні багатьох шкіл. 231 учень нашого закладу мали змогу познайомитись з цими матеріалами!
 
   
 

5.05.2010 року у приміщенні Полтавського обласного краєзнавчого музею відбулась зустріч учнів 6-В класу (класний керівник Фідлер Маргарита Ігорівна, вихователь Кулинич Світлана Юріївна) з Сидоренком М.О., ветераном Великої Вітчизняної Війни, який у складі зенітного підрозділу пройшов від Полтави до Угорщини! Микола Опанасович і сьогодні працює! Завдяки його роботі розпочали свою діяльність багато музеїв у Полтавськії області! Особлива подяка за організацію зустрічі працівникам музею Мельниковій І.С та Бойко Л.С.
 
 

Творча група шкільного краєзнавчого музею під керівництвом Даценко Віри Павлівни презентувала розділ "Велике випробування"  про боротьбу полтавчан у роки війни для учнів 6-11 класів.
 

6 травня  у школі пройшло свято "Нам не забути днів вогненних, що злиті в Перемоги День". Свято підготували учні старших класів разом з вчителями Овсяник Л.М., Кислою І.І., Галаган І.В. Звучали пісні у виконанні шкільного хору під керівництвом Миронова В.Г., шкільного вокального ансамблю під керівництвом Пелих І.П., солістів Ірини Берсим, Ірини Серової, Миколи Блажієвського, Ірини Галаган, педагога-організатора Євгенія Васика.  
 
Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019