Всього відповідей: 328
Головна » 2010 » Січень » 20 » Учні ПНВО № 14 у Артеці!
Учні ПНВО № 14 у Артеці!
15:43
З 26 вересня по 16 жовтня учні 8-х спортивних класів ПНВО № 14 відпочивали та змагалися на Всеукраїнських змаганнях «Старти надій», що відбувалися у Міжнародному оздоровчому дитячому центрі «Артек». Команда захищала честь Полтавської області у IV етапі змагань. 375 юних спортсменів з 26 областей України відпочивали у оздоровчому таборі «Хрустальний» та змагалися у 7 видах спорту: біг 60м, 800м - дівчата, 1000 м - хлопці, вправи для пресу, плавання, стрибки у довжину з розбігу, метання у ціль, естафета 8х50м. Команда гімназії «Здоров’я» м. Полтави стала кращою у загальнокомандному заліку з плавання! Валекжанін Микола та Маслій Катерина посіли 1 місце, Ковш Євген – 2 місце, Свириденко Ігор та Маслій Тетяна – 3 місце у індивідуальному заліку. Маслій Катерина стала також призером (2 місце) змагань у вправах для м’язів пресу! Уся гімназія підтримувала свої спортсменів і з нетерпінням чекала їх повернення! Бажаємо їм подальших високих спортивних успіхів!.

Переглядів: 1573 | Додав: school14poltava | Рейтинг: 3.7/3 |